Volvo або знижки на пальне – нова безпрограшна акція на ОККО
01.06.2016

Volvo або знижки на пальне – нова безпрограшна акція на ОККО

Літо надихає до маленьких і великих поїздок, а якісне пальне – незамінна складова вдалої подорожі.
З 1 червня на ОККО заправитись якісним можна особливо вигідно, адже в мережі стартувала нова акція, в межах якої кожен учасник зможе перевірити свою удачу і виграти миттєво знижку на пальне до 5 грн/л або шанс позмагатись за авто Volvo V40 Cross Country.

Специфіка акції в тому, що кожен клієнт ОККО, який виконає умови – заправить будь-яке пальне (крім метану) від 15 л «до повного» із зареєстрованою карткою FISHKA – стане учасником безпрограшної акції. Витягнувши з барабану акційну картку, він миттєво дізнається про свою винагороду:

- знижку від 1 до 5 грн/л на бензин та дизель (від 10 коп./л до 2 грн/л – на ГАЗ)
Знижка надається миттєво за умови заправки «до повного». У випадку заправки не «до повного» або тимчасової відсутності зв’язку з процесингом FISHKA, сума знижки зарахується на клієнтський рахунок FISHKA і автоматично надасться при наступній заправці того самого виду пального з тією ж карткою FISHKA.
- шанс позмагатись за авто Volvo V40 Cross Country
Серед «щасливчиків», які впродовж місяця витягнули картку під захисним покриттям якої є напис «АВТО», на початку наступного місяця відбудеться футбольне змагання: з певної відстані необхідно забити гол у порожні ворота. Учасники б’ють по колу – хто не влучив – вилітає зі змагання. Той, у кого найдовша серія голів, отримує авто. Змагання за підсумками червня відбудеться 2 липня на стадіоні «Арена Львів».

«Оскільки на паливному ринку України дуже сильна конкуренція, перемагає той, хто створює тренди, а не наслідує їх. І ця акція – яскравий приклад того, як, вивчивши запити клієнтів і додавши трохи креативу, можна створити абсолютно нове поєднання унікальної механіки, футбольного азарту, позитивних емоцій та вигідних знижок», – розповів керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів.

Акція триває з 1.06 до 31.08.2016 р. або до моменту закінчення запасів акційних карток в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим). Деталі

 

Питання-відповіді

 

Правила акції

 

Поділитись