Volvo або знижки на пальне – нова безпрограшна акція від «ОККО»
15.06.2016

Volvo або знижки на пальне – нова безпрограшна акція від «ОККО»

Футбольні пристрасті з кожним днем розгоряються не тільки на чемпіонаті Європи у Франції, а й у рамках акції «Вигравай авто або знижку на пальне», яка з 1 червня проходить у мережі АЗК «ОККО». Станом на 14 червня зареєстровано двох перших учасників футбольних змагань, які позмагаються за можливість виграти автомобіль Volvo V40 Cross Country. Їм пощастило, заправившись на «ОККО», витягнути акційну картку з написом «АВТО» під захисним покриттям. Перший зареєстрований учасник розіграшу є мешканцем Києва, другий – Рівного.

Фінальний розіграш авто за результатами червневого етапу акції відбудеться 2 липня на стадіоні «Арена Львів». Учасники, котрі протягом червня витягнули щасливу акційну картку з написом «АВТО» змагатимуться на точність та міткість ударів по воротах футбольним м’ячем. Той, хто виявиться найвправнішим, і отримає автомобіль Volvo V40 Cross Country, усі решта учасників – заохочувальні призи (по 200 літрів високоякісного пального від «ОККО»). Детальний регламент змагань та правила акції дивіться тут.

Кожен із українських автомобілістів може потрапити на розіграш 2 липня у Львові. Для цього достатньо заправити від 15 літрів будь-якого пального (крім метану) на АЗК «ОККО» та бути зареєстрованим учасником програми лояльності FISHKA. При оплаті пального на касі потрібно витягнути акційну картку, зняти з неї захисне покриття та дізнатися про свій виграш.

Акція «Вигравай авто або знижку на пальне» має дві визначальні переваги. По-перше, усі учасники дізнаються про результат миттєво. По-друге, акція є безпрограшною. Кожен з учасників, навіть якщо не знайде під захисним покриттям заповітне слово «АВТО», обов’язково отримає знижку* на пальне – від 1 до 5 грн/л на бензин та дизель або від 10 коп./л до 2 грн/л – на газ.

«Оскільки на ринку пального України дуже сильна конкуренція, перемагає той, хто створює тренди, а не наслідує їх. Наша акція – яскравий приклад того, як, вивчивши запити клієнтів і додавши креативу, можна створити абсолютно нове поєднання унікальної механіки, футбольного азарту, позитивних емоцій та вигідних знижок», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів.

Нагадаємо, що акція «Вигравай авто або знижку на пальне» проходить з 1 червня до 31 серпня 2016 року та проводиться у мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим).

 

*Знижка надається миттєво за умови заправки «до повного». У випадку заправки не «до повного» або тимчасової відсутності зв’язку з процесингом FISHKA, сума знижки зарахується на клієнтський рахунок FISHKA і автоматично надасться при наступній заправці того самого виду пального з тією ж карткою FISHKA.

Поділитись