Вручено головний приз переможцеві акції «Заправляй Pulls – вигравай VOLVO XC60!»
03.08.2012

Вручено головний приз переможцеві акції «Заправляй Pulls – вигравай VOLVO XC60!»

03 серпня у Львові головний переможець акції «Заправляй Pulls – вигравай VOLVO XC60!», отримав заслужений приз – новесеньке VOLVO XC60. Нагадаємо, що ця акція проходила у мережі АЗК «ОККО» з 1 травня по 30 червня нинішнього року, а 3 липня у присутності представника ТОВ «Аудиторська компанія «ДК-Україна» Незалежного члена міжнародної мережі незалежних аудиторів і консультантів «Nexia International» методом комп’ютерного випадкового відбору було визначено переможців. Головним із них, а відтак і власником VOLVO XC60 став мешканець Луцька Олександр Каленюк. Ще 1 тисяча учасників розіграшу виграла радіокеровані моделі автомобіля Volvo XC60.  Загалом в акції взяло участь майже 47 тисяч учасників акції.

«Наше пальне Pulls, це надійність і потужність роботи двигуна, – зазначає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Відповідно із такими ж вимогами ми підходимо до вибору автомобілів для подарунків переможцям акції. Мережа «ОККО» уже втретє розігрує автомобілі Volvo поміж своїми клієнтами».

Мережа «ОККО» й надалі планує продовжувати практику розіграшу автомобілів серед своїх клієнтів.

Участь у акції, а також шанс виграти призи мав кожен клієнт мережі АЗК «ОККО», який у період чинності акції накопичував  на своїй картці FISHKA 2500 балів за пальне Pulls 95 або Pulls Diesel. Після цього він автоматично ставав учасником розіграшу. Якщо кількість балів на картці учасника була кілька разів кратною 2500, то зростали його шанси на перемогу.

Volvo − СТВОРЮЄ СВІТ НАВКОЛО ТЕБЕ ТА СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ТЕБЕ. Дана філософія ґрунтується на факті, що розуміючи людей та їх потреби, Volvo створює кращі автомобілі. Саме тому, люди мають залишатись серцем всього, що ми робимо. Volvo…СТИЛЬНИЙ ЗЗОВНІ, ЗАТИШНИЙ ЗСЕРЕДИНИ.

Pulls 95 – пальне нового покоління від мережі АЗК «ОККО», яке походить з нафтопереробних заводів ORLEN LIETUVA (Литва), ORLEN (Польща), MOL (Угорщина) та MOZYR OIL REFINERY (Білорусь) і відповідає вимогам найвищих на сьогодні стандартів якості – ДСТУ 4839:2007 «Бензини автомобільні підвищеної якості» та EN 228:2008, екологічним нормам Євро 5.

Pulls Diesel – пальне нового покоління від мережі АЗК «ОККО», яке походить з нафтопереробних заводів ORLEN LIETUVA (Литва), MOZYR OIL REFINERY (Білорусь) і відповідає вимогам найвищих на сьогодні стандартів якості – ДСТУ 4840:2007 «Паливо дизельне підвищеної якості» та EN 590:2004, екологічним нормам Євро 5.

 

Фото з вручення Volvo XC60 на Facebook

 

Поділитись