Введено в експлуатацію 130-й автозаправний комплекс «ОККО»
01.06.2006

Введено в експлуатацію 130-й автозаправний комплекс «ОККО»

Вчора в Харкові на Московському проспекті введено в експлуатацію новий АЗК ОККО, який став 130-м автозаправним комплексом ОККО в Україні. За останні два місяці було введено в експлуатацію вісім нових АЗК ОККО: чотири АЗК в Харкові (вул. 50-річчя СРСР, вул.Мойсеївська і два комплекси на Московському проспекті), в Яремче (Івано-Франківська обл), Східниці (Львівська обл.), Чорткові (Тернопільська обл.) і в с.Вілок (Закарпатська обл.) біля митного переходу в Угорщину. До кінця року планується відкрити ще понад 50 АЗК «ОККО».

ВАТ “Концерн Галнафтогаз”. Входить до холдингу «Універсальна інвестиційна група». Належить до найбільших  власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК «ОККО», що складається зі 130 сучасних комплексів. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить понад 180 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві. Статутний капітал Концерну – 160 млн грн.
Консолідований чистий прибуток “Концерну Галнафтогаз” за 2005 рік (національні стандарти фінзвітності) становить 37,6  млн. грн. Капіталізація «Концерну Галнафтогаз», відповідно до останніх угод з акціями компанії (ПФТС), становить близько 220 млн. дол. США.

Поділитись