Введено в експлуатацію 142-й автозаправний комплекс «ОККО»
04.07.2006

Введено в експлуатацію 142-й автозаправний комплекс «ОККО»

В Харкові на вулиці Клочковській 44 введено в експлуатацію новий АЗК ОККО, який став 12-м автозаправним комплексом ОККО в Харкові. У червні 2006 року було введено в експлуатацію дванадцять АЗК, загалом з початку року введено в експлуатацію 28 автозаправних комплексів ОККО. Таким чином станом на 3.07.2006 року мережа АЗС Концерну Галнафтогаз налічує 195 АЗС, з них 142 – автозаправні комплекси ОККО. В найближчі два тижні планується відкриття ще п’яти АЗК ОККО.
«Стратегічним планом розвитку компанії передбачено, що у 2006 році ми маємо ввести в експлуатацію не менше 60 АЗС ОККО, – говорить Юрій Крюков, директор з розвитку Концерну Галнафтогаз. – Сьогодні з певністю можна сказати, що ми цей план виконаємо. Найближчим часом буде відкрито великий трасовий комплекс в Чопі, на Закарпатті. До речі це буде найбільший автозаправний комплекс в Україні.» 

ВАТ “Концерн Галнафтогаз”. Входить до холдингу «Універсальна інвестиційна група». Належить до найбільших  власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК «ОККО», що складається зі 142 сучасних комплексів. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить 195 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві.

Поділитись