Введено в експлуатацію першу річкову АЗС «ОККО»
02.07.2008

Введено в експлуатацію першу річкову АЗС «ОККО»

2 липня в Києві на Жуковому острові (територія рекреаційно-оздоровчого центру «Зелений порт») введено в експлуатацію першу річкову АЗС «Пульс-1», яка обслуговуватиме судна малого формату: яхти, катери, квадроцикли, скутери та інші малолітражні плавзасоби. Це перша АЗС пілотного проекту мережі «ОККО», наступна - «Пульс-2» - незабаром буде введена в експлуатацію в Новій Каховці, на території яхт-клубу «Максим-марин». Річкова АЗС оснащена паливно-роздавальною колонкою DresserWayne на 2 сторони по 2 пістолети з кожного боку. На АЗС «Пульс» буде реалізовуватись пальне А-95 (стандарту Євро 4) та дизельне пальне.

Проектувала та виготовляла АЗС «Пульс» київська компанія ТОВ «Лігір-ІТБС», дизайном та оформленням займались «Лігір-ІТБС» та фахівці «Концерну Галнафтогаз».

«Ні для кого не таємниця, - говорить Роман Чуйко, директор київської філії «Концерну Галнафтогаз», - що в Україні маломірні судна запрапляются в основному «з каністри». Про безпеку такого способу заправки, і про те, як він впливає на екологію говорити не доводиться. Що ж АЗС «Пульс», то наші дизайнери, разом із фахівцями «Лігіра» багато попрацювали, щоб привести зовнішній і внутрішній вигляд річковових АЗС у відповідність до стандартів «ОККО». Проект пілотний і зараз ми працюємо над тим, щоби на річкових заправках також були дотримані стандарти сервісу, щоб і тут були супутні товари та послуги. Словом, як на АЗС "ОККО". Окрім того, ми працюємо над тим, щоб і на річкових АЗС працювала система готівкового та безготівкового (ОККО-кард, талони) разрахунків».

Поділитись