Вживані речі збирають уже на 30 АЗК ОККО
07.08.2020

Вживані речі збирають уже на 30 АЗК ОККО

Мережа АЗК ОККО разом з клієнтами розширює обсяги збору вживаних речей для малозабезпечених. На початку серпня спеціально обладнані контейнери було встановлено ще на 7 автозаправних комплексах компанії. А до переліку міст, де можна тепер залишити речі, доєдналося ще й Запоріжжя.

Таким чином, вживані речі на ОККО збирають уже в 7 містах України: крім Запоріжжя, це ще Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Маріуполь. Вивозити, сортувати й безкоштовно розподіляти речі, серед тих, хто цього потребує, мережі ОККО допомагають громадські організації — «Емаус-Оселя», «Україна без меж», «Добрий самарянин» та «Допомагаємо». Основними отримувачами цієї допомоги є, зокрема, безпритульні, мешканці інтернатів, геріатричних закладів, пацієнти хоспісів тощо.

«За першу половину 2020 року ми уже зібрали рекордний обсяг речей майже 177 тонн, але сподіваємося, що завдяки розширенню географії збору й небайдужості наших клієнтів зможемо перевищити цей результат уже у другому півріччі, — коментує керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі ОККО Ярослава Полякова. — Ми переконані, що добрих справ забагато не буває».

Адреси АЗК ОККО, на яких було встановлено контейнери у серпні:

  1. м. Дніпро, вул. Любарського, 2М;
  2. м. Київ, просп. Соборності, 15Б;
  3. м. Київ, б-р Чоколівський, 42;
  4. м. Львів, вул. Рудненська, 1;
  5. м. Львів, вул. Замарстинівська, 174;
  6. м. Запоріжжя, просп. Соборний, 17В;
  7. м. Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3А.

Повний перелік локацій, де є контейнери для збору вживаних речей — за цим посиланням.

Поділитись