Wi-Fi на «ОККО» відзначено на конкурсі кращих проектів корпоративного зв’язку
20.10.2016

Wi-Fi на «ОККО» відзначено на конкурсі кращих проектів корпоративного зв’язку

На цьогорічному конкурсі «Кращі проекти КСЗ 2015-2016» переможцем однієї з номінацій став проект побудови безпровідної інфраструктури Wi-Fi у мережі АЗК «ОККО». Відзнаку отримала компанія «ІТ-Інтегратор», яка надала «ОККО» технічну експертизу й консалтингові послуги при впровадженні цього рішення. У результаті вільний доступ до інтернету забезпечено майже на 400 заправках мережі.

За словами  провідного інженера компанії «ІТ-Інтегратор» Романа Хорошка, котрий керував цим проектом,  клієнти «ОККО» мають тепер змогу користуватися на заправках безпечним і якісним Wi-Fi з розширеними спектром сервісів, а сама компанія-замовник отримала додаткову цінність для свого бізнесу.

«У 2015-2016 роках ми активно модернізували нашу інфраструктуру корпоративного зв’язку, завдяки чому вдалося досягти високої швидкості передачі  даних і безперебійності сигналу навіть на тих АЗК, які розташовані на автотрасах, віддалені від великих населених пунктів, - розповідає IT-директор мережі «ОККО» Олександр Ляшенко. -  Ми розуміємо, що й перебуваючи в дорозі, сучасна людина прагне підтримувати постійний контакт зі світом – читати електронну пошту, спілкуватися в соцмережах, робити покупки онлайн, і «ОККО» таку можливість надає».

Поділитись