Як клієнти тестували пальне на ОККО. Відео
30.10.2015

Як клієнти тестували пальне на ОККО. Відео

«Бережи машину – заправляй якісне», – з таким меседжем мережа АЗК «ОККО» звернулись до водіїв, щоб вкотре нагадати: робота автомобіля напряму залежить від якості пального, яким ви заправляєтесь.

Щоб підкріпити слова – діями, ОККО провело унікальну на ринку активність, запропонувавши своїм клієнтам побачити на власні очі, як ретельно тут слідкують за якістю пального.

Справжній фурор на АЗК створили ОККО-мени, які, наче зійшовши з екранів телевізорів, пропонували перевірити пальне. Люди з радістю спілкувались та фотографувались з ними. А після цього з інженерами мобільних лабораторій відбирали проби та слідкували за експрес-аналізаторами. Важливо було не лише показати клієнтам процес перевірки, а й максимально пояснити, що означає і як впливає на роботу авто кожен показник.

Загалом тестування тривали 10 робочих днів. За цей час чотирьом лабораторіям вдалось охопити 77 АЗК у 8 містах України. Тож можливістю перевірити якість пального на ОККО скористалось близько 350 клієнтів.

Щоб побачити на власні очі, як відбувались тестування, та почути, що сказали клієнти про якість пального на ОККО – дивіться ролики, присвячені даній кампанії на нашому YouТube-каналі.

Поділитись