З 15 березня до 22 квітня проходитиме ІІ Фестиваль писанок у Львові
12.04.2012

З 15 березня до 22 квітня проходитиме ІІ Фестиваль писанок у Львові

У рамках Фестивалю писанок, як розповідають організатори,  проводитимуться майстер-класи з писанкарства у міських кав’ярнях та конкурс креативної писанки від студентів Львівського інституту менеджменту.

«Фестиваль писанок 13 квітня на вул. Галицькій буде проводити майстер-класи, де діти і члени громадських організацій  розмальовуватимуть писанки. Ці писанки протягом Великодніх свят будуть висіти на деревах біля пам’ятника Королю Данилу.

Основна ідея фестивалю – прикрашання міста до Великодніх свят. Все більше львів’ян готові виходити на вулиці і переносити настрій святкувань зі своїх домівок місту.

На вул. Галицькій буде встановлена величезна писанка. 13 квітня її остаточно розмалюють і завершать. До великодніх свят писанка буде стояти на вул. Галицькій біля Катедри», - розповів голова ГО «Етновир» Андрій Сидор.

Нагадаємо, вже у п’ятницю, 13 квітня, з 14.00 до 16.00 год. на вул. Галицькій відбудеться майстер-клас з розфарбовування писанок. Для виготовлення писанок будуть використовуватися пластикові заготовки, які учасники майстер-класу розфарбовуватимуть акриловими фарбами. Після того, як писанки будуть готові, їх розвішають на дерева довкола пам’ятника Королеві Данилу, де вони висітимуть протягом усіх Великодніх свят. Майстер-клас проводитиметься за підтримки мережі заправок «ОККО» «Концерну Галнафтогаз».

«Великдень - це дивовижне свято, коли люди діляться радістю, дарують один одному писанки. Це свято життя, – говорить Віталій Антонов, президент «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»). – Кожного року ми прикрашаємо до Великодня свої АЗК «ОККО» по всій Україні. Цього року ми вирішили подарувати Львову писанки».

Розфарбовувати писанки будуть члени громадських організацій, з-поміж них діти, які беруть участь у марафоні «Добра справа - кожен може зробити!».

До цієї акції вже долучились: ГО «Етновир», «Мальтійська служба допомоги», ГО «Плече», навчально-реабілітаційний центр «Джерело», спільнота взаємодопомоги «Оселя», ГО «Народна допомога – Львів».

Тим часом, 13 квітня на вул. Галицькій відбуватиметься встановлення диво-писанки. Розписуватимуть її львівські художники, студенти Академії мистецтв. Орнамент -автентичний розпис візерунком львівського регіону «Восьмипелюсткова рожа».

Поділитись