За березовим соком – на «ОККО»
11.03.2016

За березовим соком – на «ОККО»

Початок весни – сезон для збору березового соку. Щоб знову відчути улюблений з дитинства смак, достатньо заїхати на один з найближчих АЗК «ОККО». На більшості міських і великих автозаправних комплексів мережі відтепер можна придбати натуральний березовий сік, зібраний в екологічно чистих лісах карпатського регіону, від торгової марки «Глибкон».

Ці соки продаються винятково у скляній тарі (1 л або 0,3 л), щоб зберегти цілющі властивості й вітамінний склад напою. Гості автозаправних комплексів «ОККО» можуть обрати або чистий березовий сік із цукром, або мікс із додаванням фруктів, лимона та шипшини. Усі перелічені напої не містять жодних харчових барвників і виготовляються з натуральної сировини. Збір соку ведеться таким чином, щоб не завдати шкоди деревам і природному середовищу.

Березовий сік є не тільки смачним, а й надзвичайно корисним продуктом, особливо навесні. Його вживання допомагає організму впоратися з весняним авітамінозом, загальною втомою і депресією. «ОККО» турбується про те, щоб гості мережі завжди вирушали в дорогу бадьорими й задоволеними, тому асортимент товарів в магазинах на АЗК постійно розширюється за рахунок смачних та корисних новинок.

 

Поділитись