За кожну покупку в ТЦ «Метро» отримай 30% знижки на все меню!
14.06.2012

За кожну покупку в ТЦ «Метро» отримай 30% знижки на все меню!

На Дніпропетровщині розпочалася спільна Акція від мережі ресторанів «A la minute» та «Pasta Mia» й ТЦ «Метро». Здійсніть будь-яку покупку у ТЦ «Метро» протягом періоду проведення Акції - з 11.06.2012 р. до 11.07.2012 р. включно – отримайте 30% знижки на все меню у наших ресторанах!

Купон на знижку в розмірі 30% можна отримати у касира після розрахунку за покупку у магазинах торгівельної мережі «Метро» на території м. Дніпропетровськ (України), що знаходяться за адресами: м. Дніпропетровськ, Запорізьке шоссе, 63 та смт. Ювілейне, вул.Каштанова,1. Акційні купони на знижку можна використати до 31.07.2012 р. у будь-якому з ресторанів мережі за адресами:

- Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, смт. Новоолександріївка, автодорога Київ-Дніпропетровськ-Запоріжжя 417км+540м, зліва (ресторан «A la minute»)

- Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, смт. Новоолександріївка, автодорога Київ-Дніпропетровськ-Запоріжжя 417км+600м, справа (ресторан «A la minute»)

- Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, смт. Ювілейне, автодорога Київ-Харків, Донецьке шосе, АЗС 7Д (ресторан «Pasta Mia»)

Нагадуємо, що у всіх ресторанах нашої мережі можна розрахуватися банківською карткою. За кожну смачно витрачену гривню, Вам нараховують 3 бали на картку програми лояльності FISHKA.

Поділитись