За квітень мережа «ОККО» збільшилася на 6 АЗК нового формату
12.05.2016

За квітень мережа «ОККО» збільшилася на 6 АЗК нового формату

Упродовж квітня мережа «ОККО» ввела в експлуатацію 6 автозаправних комплексів у новому сучасному форматі, розширюючи свою присутність у різних регіонах України. Найактивніше вона розбудовувалася у Дніпропетровській області, де відкрито одразу 4 АЗК. Ще по одному комплексу з’явилося в Запоріжжі й поблизу Львова.

Три з чотирьох нових дніпропетровських АЗК працюють в обласному центрі (за адресами: вул. Марії Лисиченко, 12-б, Полтавське шосе, 11-к і вул. Робоча, 84), ще одна – в Дніпродзержинську (на проспекті Аношкіна). Таким чином, зараз у Дніпропетровській області уже діє 15 автозаправних комплексів «ОККО», а також одна річкова АЗС у Дніпропетровську. На всіх відкритих у квітні АЗК можна придбати 5 видів якісного імпортного пального від «ОККО» – Pulls 95, А-95 Євро, А-92 Євро, Pulls Diesel, ДП Євро. Крім того, на заправках на Полтавському шосе й на проспекті Аношкіна встановлено модулі скрапленого газу.

Новий АЗК у Запоріжжі відкрито на Прибережній автомагістралі у районі автозаводу, АЗК на під’їзді до Львова – у селі Сокільники (автомагістраль М-10, 12 км + 540 м (ліворуч)). Обидва об’єкти збудовано поблизу високопотокових доріг, а отже ще більше автомобілістів зможуть скористатися вигідними та якісними пропозиціями від мережі «ОККО».

«Наша мережа продовжує якісно розвиватися і відкривати сучасні автозаправні комплекси нового формату, – коментує операційний директор мережі «ОККО» Олена Ворошило. – Ми прагнемо, щоб якомога більше людей мали можливість смачно перекусити або повноцінно поїсти в дорозі, а також скористатись іншими якісними сервісами, які пропонує «ОККО». Компанія дуже цінує та ретельно вивчає відгуки та запити автомобілістів. Наша мета – не тільки відповідати очікуванням гостей наших комплексів, а й перевершувати їх».
Нагадаємо, що восени 2015 року мережа «ОККО» відкрила у Києві 3 перших комплекси нового формату. На таких АЗК збільшена площа магазина і кафе, а також істотно розширено асортимент смачних продуктів і страв в меню, облаштована зона відпочинку для відвідувачів. Перша заправка нового формату запрацювала наприкінці вересня за адресою вул. Семена Скляренка, 4, друга – відкрилася в жовтні на проспекті Ватутіна, 5, третя – в листопаді на Новокостянтинівській, 4а. Функціонал цих комплексів підібраний з урахуванням сучасного стилю життя киян, які звикли до динамічному темпу і ефективного планування свого часу.

Таким чином, станом на сьогодні АЗК «ОККО» вже має 9 комплексів нового формату.

Поділитись