За офертою облігацій серії «Е» «Концерну Галнафтогаз» інвестори заявок не пред'явили
31.07.2006

За офертою облігацій серії «Е» «Концерну Галнафтогаз» інвестори заявок не пред'явили

Згідно з умовами інвестиційного меморандуму в період з 21.07 по 28.07 приймалися заявки на достроковий викуп облігацій серії «Е» Компанії. Загальна сума облігацій серії «Е» 30 млн грн. Інвестори не пред'явили  заявок по оферті.
31 липня «Концерн Галнафтогаз» виплатив 897,6 тис. гривень доходу за четвертий купонний період за облігаціями серії «Е». На 5-8 процентний період процентна ставка встановлена на рівні 14% річних.
13 червня 2006 "Концерн Галнафтогаз" здійснив остаточне погашення своїх облігацій серії «А», а 11 липня 2006 – облігацій серії «В».

ВАТ “Концерн Галнафтогаз”. Входить до холдингу «Універсальна інвестиційна група». Належить до найбільших  власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК «ОККО», що складається зі 142 сучасних комплексів. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить 195 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві. Консолідований чистий прибуток «Концерну Галнафтогаз» за Міжнародними стандартами фінансової звітності за 2005 рік, підтверджений Ernst & Young становить 40,4 млн грн

Поділитись