За підтримки мережі «ОККО» у Києві відбувся 5-й Міжнародний фестиваль автовласників Mercedes-Benz
17.06.2011

За підтримки мережі «ОККО» у Києві відбувся 5-й Міжнародний фестиваль автовласників Mercedes-Benz

11-12 червня 2011 року у Києві відбувся вже 5-й Міжнародний фестиваль автовласників Mercedes-Benz. Фестиваль пройшов в теплій і дружній атмосфері, створеній однодумцями і делегаціями з клубів любителів Mercedes-Benz з Білорусі, Казахстану, Литви, Молдови, Росії і України. Традиційно, генеральним партнером фестивалю виступила мережа АЗК «ОККО».

Це видовищне шоу зібрало велику аудиторію шанувальників авто всесвітньо відомого бренду.

У рамках дводенної програми відбулося чимало видовищних та цікавих подій, зокрема, показ досягнень у збереженні класичних і проектуванні сучасних автомобілів, звукових інсталяцій і індивідуальних доопрацювань; презентація нової моделі Mercedes-Benz Z класу; автослалом (змагання на майстерність керування авто); дрифт-шоу; змагання на звання кращого механіка тощо.

Окрім того, фестиваль зібрав неймовірну кількість не просто якісних та красивих, а й по-своєму унікальних авто. В рамках заходу навіть відбулася виставка автомобілів Mercedes-Benz в дисциплінах: «олтаймер», «автомобіль-ветеран», «відродження легенди», «потужність двигуна», «автозвук», «іменитий і індивідуальний тюнінг» та ін. Не обійшлося й без ще одного видовищного exotic-шоу – «Бікіні-Автомийка».

Поділитись