За півроку 9 клієнтів «ОККО» виграли автомобілі
20.06.2013

За півроку 9 клієнтів «ОККО» виграли автомобілі

Отримувати в подарунок автомобілі – уже стало доброю традицією, до якої клієнти мережі АЗК «ОККО» уже звикли. Лише навесні шестеро із них отримали в подарунок автомобілі Volkswagen Jetta. А 19 червня представники компанії вручили ключі від нових автомобілів Volvo V40 трьом переможцям акції «Вигравай Volvo V40 на якісному пальному ОККО», що тривала у період з 26 березня по 31 травня 2013 року. Як уже було повідомлено, щасливими переможцями  стали Руслан Касперович з Тернопільської області, Сергій Куранда з Києва та Дмитро Лагуткін із Донецька.

«Участь в акції взяло понад півмільйона наших клієнтів,  розповідає директор департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів, – і з виграшем залишилися усі, навіть ті, кому на цей раз не дісталися автомобілі. По-перше, вони виграли тому, що заправлялися якісним пальним, яке додає автомобілеві драйву, забезпечує більший пробіг, гарантує кращу екологію. По-друге, вони переконалися, що кожен з них має рівні й реальні шанси виграти головний приз. Уже навіть наступного разу». До речі, наступного разу чекати зовсім недовго. Адже з 1 липня в мережі «ОККО» стартує нова акція, під час якої розігруватимуться автомобілі Volvo XC60.

«Ми хочемо, щоб наші переможці отримали максимум позитивних емоцій від користування новими автомобілями, так само як вони уже отримують їх від пального та сервісу на ОККО», - зазначив Василь Дмитрів, вітаючи переможців. Щоб не відпускати їх із порожніми баками, кожен  з Volvo V40 заправили в дорогу 40 літрами бензину Pulls95. Окрім того, страхова компанія «Універсальна» подарувала кожному з переможців по полісу цивільної відповідальності та сертифікати, які дають право на знижку при страхуванні КАСКО.

Не приховували емоцій і самі власники призових автомобілів. «Пальне від «ОККО» дуже якісне пальне, яке на власному досвіді перевірене сотнями кілометрів, – каже донеччанин Дмитро Лагуткін. – Але я просто вражений ще й таким чудовим подарунком». Киянин Сергій Куранда приїхав на церемонію вручення авто з цілою родиною. Нинішня подія стала для них справжнім сімейним святом.  «Коли мені подзвонили з офісу «ОККО» і повідомили, що я виграв автомобіль, це було такою несподіванкою, – згадує Сергій. – Спочатку я подумав, що це просто якесь соціологічне опитування». До кінця не міг повірити у своє щастя й Руслан Касперович. «Аж тепер переконався, що це насправді, – сказав він, сівши за кермо свого нового Volvo. – Але слів  все одно бракує. Що тут скажеш: заправляйтесь на «ОККО» – і вигравайте».

Більше  фото у Facebook

 

Поділитись