За сприяння «Концерну Галнафтогаз» та «Універсальної інвестиційної групи» видано альбом - Владислав Городецький «Виклик будівничого»
11.07.2008

За сприяння «Концерну Галнафтогаз» та «Універсальної інвестиційної групи» видано альбом - Владислав Городецький «Виклик будівничого»

У київському видавництві «Грані-Т» вийшов у світ мистецький альбом присвячений спадщині архітектурного генія Києва початку ХХ століття Владислава Городецького. Це перше видання про великого зодчого, де не лише описано, а й проаналізовано художній метод Городецького.

Як зазначено у виданні «архітектор працював з різними історичними стилями, але породжує й сьогодні відчуття візуальної несподіванки. Кожна його споруда – це особливий світ, який впускає глядача до не побутового виміру світу, оскільки розкодовує пам'ять про різні епохи та стилі».

Нагадаємо, що минулого року результатом спільних зусиль видавництва, журналу «Ї», «Концерну Галнафтогаз» та «Універсальної інвестиційної групи» вийшов альбом «Іоанн Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення» писвячений спадщині геніального майстра дерев’яної бароккової скульптури Іоана Георга Пінзеля»

«Минулого року, – зазначив на сторінках видання голова ради дирекотрів «Концерну Галнафтогаз» та президент «Універсальної інвестиційної групи» Віталій Антонов, – проект "Іоанн Георг Пінзель. Скульптура. Повернення" дав нам можливість подивитися на світ очима Великого Майстра Пінзеля. І ми по-іншому побачили себе. Цього року ми отримали насолоду заглянути у всесвіт Великого Будівничого Городецького. І в поліфонії цього всесвіту ми безсумнівно станемо іншими».

 

Поділитись