Заправився на «ОККО» - виграв автомобіль. Доведено в Одесі
21.11.2012

Заправився на «ОККО» - виграв автомобіль. Доведено в Одесі

Одеситка Світлана Шундер стала першим переможцем акції «Вигравай Volkswagen на ІМПОРТНОМУ пальному», яка з 1 листопада до 31 грудня 2012 року проходить у мережі АЗК «ОККО». Уже в перший тиждень проведення акції вона повідомила на Гарячу лінію «ОККО» про виграшну картку. Після того як у головному офісі компанії аудиторська група підтвердила  виграш, керівництво «ОККО» щиро привітало Світлану Шундер з удачею. Нагородою їй стане  новий стильний автомобіль Volkswagen Jetta і свіжий потужний заряд позитивних емоцій.

Унікальність акції, яку зараз проводить мережа «ОККО», полягає в тому, що кількість автомобілів, що розігруються серед клієнтів не обмежена. Кожен, хто вгадає правильну комбінацію (а вона є абсолютно в кожній призовій картці), може претендувати  на новеньке авто. Водіям особливо імпонує, що дізнатися про те, пощастило чи ні, можна миттєво. Як бачимо, акція ще триває, а вже стають відомі імена переможців.

«В Одесі закладено гарний початок, - каже керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. - Ми сподіваємося, що ще чимало клієнтів «ОККО» в’їдуть у новий рік  на нових Фольксвагенах. Будьте певні – авто є у кожній картці. Кожен може у цьому переконатися. І кожен може виграти».

А тим часом  розіграш автомобілів Volkswagen Jetta продовжується. До 31 грудня будь-хто з автомобілістів може випробувати фортуну на заправках «ОККО», причому неодноразово. Щоби стати учасником акції, досить лише заправити на АЗК «ОККО» 25 і більше літрів пального, використовуючи картку FISHKA при розрахунку за пальне на касі.  Після цього оператор видасть Вам спеціальну призову картку, на якій розграфлено 25 полів-клітинок, покритих захисним шаром. Потрібно стерти покриття з будь-яких 7 клітинок на власний розсуд. Якщо у кожному зі стертих полів Ви побачите символ автомобіля, то це  дає Вам право на отримання Головної винагороди акції -  Volskwagen Jetta.

Переконатися у тому, що 7 зображень автомобіля є у кожній призовій картці, можна, повністю стерши захисне покриття картки. Проте якщо на ній стерто чи пошкоджено більш як 7 полів, вона уже не дає права на головну винагороду. Водночас приблизно кожна двадцята картка містить у собі заохочувальні винагороди, як-от автокосметику, напої, печиво. Такі винагороди можна виявити  у спеціальному додатковому полі внизу призової картки.

Отож, чим частіше Ви заправляєтеся на АЗК «ОККО», тим більше матимете шансів на те, щоб виграти автомобіль.  І коли фортуна Вам посміхнеться, то оператор Гарячої лінії мережі «ОККО» детально пояснить, як отримати головну або додаткові винагороди.         

Про офіційні умови та результати акції можна дізнатися  на сайтах www.okko.ua  і www.myfishka.com, або  за телефонами гарячої лінії  програми FISHKA (0 800 505118) і мережі АЗК  ОККО  0 800 501 101 

Поділитись