Заправки «ОККО» стануть арт-об’єктами
24.09.2015

Заправки «ОККО» стануть арт-об’єктами

Мережа «ОККО» разом з сучасними українськими митцями перетворює автозаправні комплекси в оригінальні арт-об’єкти, започаткувавши новий проект «ОККО АРТ». Проект передбачає облагородження територій АЗК в стилі трендового урбаністичного виду мистецтва – стріт-арту.

Перший мурал у рамках проекту «ОККО АРТ» створив наприкінці вересня художник Олександр Гребенюк (Донецьк-Харків). Робота має назву «Мисливці» та уособлює рух людини до мети. Побачити її можна на АЗК «ОККО» у Києві за адресою вул.Лугова, 2-А.

«Фактура стіни нагадує мені риб'ячу луску, саме тому вирішив розвивати цю тему. Сідаючи за ескіз я замислився над дуже популярною нині темою особистих цілей, повсякденної ефективності, прагнення досягати більшого в житті. Рух людини завжди обумовлений великою метою – це може бути як щось повсякденне, так і значуще. Зрештою, кожен прагне досягти своєї головної, заповітної мети або знаходиться в пошуку сенсу, виступаючи свого роду мисливцем. Якраз цей образ і став головною темою сюжету: фантазійні вершники-мисливці на рибах переслідують величезну істоту, яка уособлює наші цілі. Ця істота не агресивна, вона не нападає, а вислизає, і такі перегони тривають все життя. Ключовий посил, який я закладав у цей мурал - надія і прагнення», - прокоментував Олександр Гребенюк.

Робота над муралом тривала тиждень. Під час нанесення малюнку АЗК працювала у звичному режимі, тож всі клієнти мали змогу спостерігати за поетапним створенням нового стріт-арт об'єкту, який знаходиться на стіні на виїзді з автозаправного комплексу.

«Плануючи проект «ОККО АРТ» ми ставили на меті зробити світ навколо нас кращим та додати позитивних емоцій в повсякденне життя українців. Цей проект є продовженням місії нашої компанії: «заправляти позитивом по дорозі життя». Окрім етичної мети, «ОККО» також долучається до популяризації сучасного вуличного мистецтва в Україні, запрошуючи талановитих художників до проекту «ОККО АРТ», - зазначив Олександр Гегедиш, віце-президент «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»).

Найближчим часом планується реалізація ще одного стріт малюнку у Львові з західноукраїнською групою художників. У 2016-му році компанія розширить проект та залучить до нього перспективних українських муралістів зі всієї Україні.

Поділитись