Заправляйтесь на «ОККО» та отримуйте знижку до -50% на товари ТМ Fiskars
02.08.2016

Заправляйтесь на «ОККО» та отримуйте знижку до -50% на товари ТМ Fiskars

З 1 серпня в мережі «ОККО» стартувала нова акція – заправивши від 20 л будь-якого пального з карткою Fishka, клієнт отримує знижку до -50% на один із товарів торгової марки Fiskars.

Історія цієї компанії – це більш ніж 365 років історії фінської індустрії. Мільйони людей у більш ніж 100 країнах світу обирають кухонне приладдя та інструменти для саду чи городу від Fiskars, одного зі світових лідерів на ринку споживчих товарів.

Відповідно до умов акції, не обов’язково використовувати знижку одразу – вона буде зберігатися на картці Fishka до завершення акції. Аналогічна схема діє і в разі відсутності  зв’язку з системою програми Fishka, тому клієнт може бути певен – скористатися знижкою та придбати акційний товар він зможе до 31 жовтня 2016 р. включно.

Отримані після кожної заправки на 20 л пального знижки не сумуються між собою, але накопичуються на картці, тож клієнт може придбати більше товарів зі знижкою, відповідно до умов акції.

Отримати знижку на продукцію ТМ Fiskars  можна на будь-якому АЗК мережі. При цьому придбати акційні товари – на 250 комплексах «ОККО». З детальним переліком АЗК та адресами можна ознайомитися за посиланням.

Поділитись