Засновник OKKO Group Віталій Антонов взяв участь у Форумі розвитку малого та середнього підприємництва
24.06.2019

Засновник OKKO Group Віталій Антонов взяв участь у Форумі розвитку малого та середнього підприємництва

22 червня в Києві з метою допомогти малому та середньому бізнесу стати успішним на українському та глобальному ринках відбувся Форум розвитку малого та середнього підприємництва.

Засновник OKKO Group та президент компанії OKKO Віталій Антонов став одним зі спікерів дискусійної панелі «Інвестиції. Як залучити гроші?». Також в панелі взяли участь засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький, дослідник Ukrainian Emerging Leaders Program в університеті Стенфорду, екс-заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська та керуючий партнер в ЕСКА Капітал Сергій Васьков. Модератором панелі виступив Руслан Співак - директор корпоративного бізнесу Райффайзен Банк Аваль.

«Жваво поспілкувались про інвестиції: де брати гроші, куди вкладати, на що орієнтуватись та як зібрати команду. Коли спілкуєшся з business oriented people, виходить не тільки цікаво, але й весело, підносить тебе ще на одну сходинку», - розповів про свою участь у форумі Віталій Антонов.

В цілому знаннями про сучасні та дієві бізнес-інструменти у сфері масштабування бізнесу, маркетингу та інвестицій упродовж форуму ділились 26 спікерів різних бізнесів України, в заході взяли участь понад 800 гостей.

Поділитись