Збори акціонерів «Концерну Галнафтогаз» затвердили істотні умови кредитних договорів із МФК і ЄБРР та договір з ЧБТР
17.12.2007

Збори акціонерів «Концерну Галнафтогаз» затвердили істотні умови кредитних договорів із МФК і ЄБРР та договір з ЧБТР

17 грудня 2007 року відбулись позачергові загальні збори акціонерів ВАТ «Концерн Галнафтогаз». Збори одноголосно прийняли рішення затвердити умови кредитних договорів із Міжнародною Фінансовою Корпорацією, Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та Чорноморським Банком Торгівлі та Розвитку.
«Цього року ми залучаємо від міжнародних фінансових кредитних установ коштів на загальну суму 214 млн дол США, – зазначив головуючий на зборах генеральний директор «Концерну Галнафтогаз» Юрій Кучабський. – усі ці кошти будуть спрямовані на розширення і розвиток мережі АЗК «ОККО» по всій Україні. Зокрема хочу наголосити, що завдяки цим коштам ми суттєво вдосконалимо якість охорони праці та ще більше піднімемо рівень екологічної безпеки наших об’єктів».
В контексті виконання політики Товариства щодо оптимізації корпоративної структури, Збори затвердили рішення про ліквідацію Тернопільської філії Концерну. «Фактично ми укрупнюємо свої філії, оптимізуючи таким чином управлінські витрати, – зазначив Юрій Кучабський».
Збори також прийняли рішення внести зміни до статуту ТОВ «Террін». «Компанія «Террін» займається розвитком та обслуговуванням мережі ресторанів французької кухні «A la minute» на АЗК «ОККО», – зазначив Юрій Кучабський, – Прагнучи оптимізувати та активізувати розвиток цього напрямку Концерн придбав 100% ТОВ «Терін»»
Останнім пунктом порядку денного Зборів було питання про створення дочірнього підприємства Товариства у формі приватного підприємства. «Відповідно до нашої стратегії активно розвивати магазини при АЗК «ОККО», – зазначив Юрій Кучабський, –  ми створюємо окреме підприємство «Тобі-ГНГ», яке буде повністю займатися цим напрямком».
Участь у Зборах взяли акціонери та їхні представники, які сумарно володіють 78,21% від загальної кількості голосуючих акцій.

Поділитись