Здорові сніданки на «ОККО» для корисного початку дня
13.02.2017

Здорові сніданки на «ОККО» для корисного початку дня

Мережа АЗК «ОККО» має чудову новину для тих, хто не встиг поснідати вдома або кого ранок застав у дорозі. Починаючи з лютого, на 160 найбільш потокових АЗК по всій Україні тепер можна замовити здорові та корисні сніданки – вівсянку чи гранолу. Заливши їх одразу на заправці чи пізніше гарячим або холодним молоком, за лічені хвилини можна отримати порцію поживних речовин та енергії для відмінного початку дня.

Завдяки зручному упакуванню такий сніданок можна взяти з собою в дорогу чи офіс. При цьому гранола чудово поєднується не тільки з молоком, а й із йогуртом чи соком, а вівсянку можна просто запарити гарячою водою. Такий сніданок від смачної заправки «ОККО» допоможе водіям не лише втамувати голод, а й подбати про своє здоров’я та зекономити час.

Гранолу мережа «ОККО» готує у власному виробничому цеху виключно з натуральних інгредієнтів. Особливого смаку їй надає карамелізований мед. Окрім того, до її складу входить смажений сезам та арахіс, розпарені родзинки, журавлина. Гранолу залюбки їдять і діти. Вівсянка ж – це ідеальний сніданок для людей, які слідкують за своєю вагою, займаються спортом та витрачають багато енергії упродовж дня. Вона достатньо багата на калорії, але водночас сприяє схудненню і дає відчуття ситості на довгий час.

Поділитись