Жартуй, вражай та усміхайся разом з «ОККО»
31.03.2016

Жартуй, вражай та усміхайся разом з «ОККО»

Якщо 1 квітня ви хочете дотепно пожартувати – відвідайте магазини на АЗК «ОККО», де зможете придбати цікавинки, які викличуть усмішку у вас та ваших друзів. Серед них –  набір цукерок-лотерейок Jelly Belly «Гидкі Боби», ляльки-капкейки із серії Cupcake Surprise чи кумедні гумові каченята LiLaLu та ін.

Цукерки Jelly Belly «Гидкі Боби» – справжній сюрприз для великої компанії та «спонсор» невгамовних веселощів. У наборі ви знайдете гру рулетка та 100 гр. желейних бобів із 16 різними смаками: 8 з них смачні, а решта 8 – м’яко кажучи, «справжня гидота». Смачні й огидні цукерки неможливо візуально розрізнити – у них однаковий колір, але різний смак. Ідентичні на вигляд пари цукерок мають такі смаки, як «тутті-фрутті» і «смердючі шкарпетки», «лайм» і «трава», «чорниця» і «зубна паста», «поп-корн» і «тухле яйце» тощо. Таким чином, куштування цукерок перетворюється на емоційну гру, в якій кожен обирає свій смак за допомогою рулетки.

Завдяки оригінальній ідеї ляльки Cupcake Surprise є хітом продажів серед іграшок на АЗК «ОККО». На перший погляд – це тістечко, яке пахне шоколадом, виноградом, ваніллю, полуницею, лимоном або горіхом. Сюрприз у тому, що за один рух капкейк перетворюється у ляльку-красуню в яскравій сукні, а кришечка – у стильний капелюшок. Діти будуть в захваті від несподіванки, а дорослі оцінять оригінальність такого подарунка.

«Нещодавно на кількох АЗК в Києві ми запропонували відвідувачам  асортимент дизайнерських каченят від всесвітньо відомого бренду LiLaLu. Те, що вони милі та веселі – помітно одразу, але такі яскраві емоції, які вони викликають у наших гостей, ми навіть не очікували,  – коментує директор мережі магазинів на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва. – Наші відвідувачі охоче беруть їх не стільки для дітей, скільки для своєї особистої колекції чи в якості жартівливого подарунка друзям, адже кумедні «качка-ніндзя», «качка-аквалангіст» чи «качка-діджей» точно не залишать без емоцій свого нового власника».

«ОККО» щодня прагне дарувати приємні враження своїм гостям. Нагадаємо, що віднедавна більш як на 100 АЗК мережі з’явилися спеціально облаштовані полички, де можна обрати неординарні подарунки для будь-якої нагоди – чи це День сміху, чи День закоханих, чи просто святкова подія у вашому житті.

Поділитись