Життя на «ОККО» через об’єктив фотоапарата
19.12.2013

Життя на «ОККО» через об’єктив фотоапарата

18 грудня у мережі АЗК «ОККО» відбулося нагородження переможців фотоконкурсу «ОККО – тут життя!», який проводився серед працівників компанії. Учасники змагалися у трьох номінаціях – «Фотомайстер», «ОККО-мить» і «Вибір колективу». Показово, що в останній номінації перемогла колективна творчість, оскільки у створенні фотокомпозиції під назвою «COOL'OKKO» був задіяний майже увесь персональний склад фінансового департаменту компанії.

Основна вимога до робіт на фотоконкурсі полягала в тому, щоб сюжет знімку був пов’язаний із символікою, подіями, досягненнями мережі «ОККО». Усього на конкурс надійшла 51 фотографія. Багато з них є яскравими ілюстраціями подій, що відбулися в мережі у 2013 році, як-от виставка ретромобілів на АЗК «ОККО» в Запоріжжі, встановлення сонячного колектора в Ялті, ребрендинг старих заправок, миттєвості роботи й дозвілля працівників компанії.

«Під час конкурсу ми побачили багато свіжих ідей, креативу, ми відчули, що наші працівники й у творчості, й у повсякденному житті керуються цінностями компанії», - ділиться враженнями один з організаторів конкурсу Тетяна Кулик, керівник відділу оцінки та винагородження HR-департаменту мережі «ОККО».

Тепер фотороботи-переможці прикрашатимуть офісні інтер’єри компанії.

Поділитись