Зустріч топ-менеджменту Концерну Галнафтогаз з працівниками Компанії
23.03.2009

Зустріч топ-менеджменту Концерну Галнафтогаз з працівниками Компанії

20 березня у львівському Палаці залізничників відбулася зустріч Голови Наглядової ради «Концерну Галнафтогаз» Віталія Борисовича Антонова та топ-менеджменту Компанії з працівниками Концерну.

Приводом для зустрічі керівництва Компанії з персоналом стало представлення нової управлінської структури та менеджерської команди, підбиття підсумків діяльності у 2008 році, діяльність Компанії в умовах спаду економіки та стратегія Компанії на 2009 рік.

Як наголосив Голова Наглядової ради Віталій Антонов, зміни в структурі Концерну були зумовлені об'єктивними причинами та станом ринку: «У попередні роки бізнес розвивався семимильними кроками. Настав час збалансувати диспропорції, які відбулись в бізнесі під час фази стрімкого зростання. Впорядкувати бізнес-процеси і якісно підготуватися до наступного ривка, який неодмінно буде. Тому ми мусимо дуже чітко і ефективно зараз працювати. Часу на розкачку нема».

На зустрічі було представлено нову управлінсько-організаційну структуру Компанії, на чолі якої перебуватимуть президент та чотири віце-президенти:

Віталій Антонов – Голова Наглядової Ради (Chairman and CEO), Голова Ради Директорів, президент Компанії.

Кучабський  Юрій Любомирович – Виконавчий Член Наглядової Ради, віце-президент з комерційних питань;

Даниляк Василь Валерійович – Виконавчий Член Наглядової Ради, віце-президент з фінансово-інвестиційних питань;

Гегедиш Олександр Мигальович – Виконавчий Член Наглядової Ради, віце-президент з операційних питань;

Пасько Олег Васильович – Виконавчий Член Наглядової Ради, віце-президент з правових питань. 

 

Під час зустрічі з колективом кожен із чотирьох віце-президентів представив зміни в управлінській структурі у тому напрямку роботи, за який відповідає, а також окреслив основні риси діяльності.

Особливу увагу було привернуто до нових проектів «Скринька довіри» та «Скринька інновацій», які запроваджені в Компанії. У зв'язку з відкриттям «Скриньки довіри» президент Концерну зазначив: «Ми її створили для особливих випадків, щоб швидко і ефективно реагувати на прояви неправомірних дій, зловживань чи корупції з боку посадових осіб Компанії будь-якого рівня, у тому числі і на неправомірні дії щодо співробітників з боку посадовців Компанії». Скринька довіри функціонуватиме у форматі електронної пошти та звичайної абонентської поштової скриньки.

Іншим нововведенням стало запровадження днів прийому працівників з особистих питань топ-менеджментом Компанії. Тепер кожен із працівників Компанії, попередньо зголосившись на запис, матиме можливість особисто зустрітись із президентом або будь-ким із чотирьох віце-президентів Галнафтогазу.

 

Дні прийому персоналу топ-менеджерами Концерну:

Віталій Антонов

вівторок з 17.00 до 19.00

або п'ятниця з 17.00 до 19.00

Юрій Кучабський

понеділок з 17.00 до 19.00

Олександр Гегедиш

вівторок з 14.00 до 16.00

або п'ятниця з 16.00 до 18.00

Василь Даниляк

вівторок з 17.00 до 19.00

Олег Пасько

понеділок з 14.00 до 16.00

або п'ятниця з 10.00 до 12.00

 

Насамкінець Віталій Антонов запевнив колектив у міцних позиціях Компанії на ринку та подальших можливостях розвитку: «Сьогодні стан Концерну ми оцінюємо як стійкий та стабільний, у нас є серйозний запас міцності. Позиції нашої Компанії на ринку дають і мені, і усьому менеджменту впевненість у тому, що ми успішно переживемо складні часи і вийдемо з них більш загартованими, ще сильнішими і ще успішнішими. І будемо максимально готові до наступного економічного ривка». 

Поділитись