Зустріч з аналітиками українських інвестиційних компаній та банками-партнерами «Концерну Галнафтогаз»
10.09.2010

Зустріч з аналітиками українських інвестиційних компаній та банками-партнерами «Концерну Галнафтогаз»

Концерн Галнафтогаз провів 9 вересня в Києві зустріч з аналітиками українських інвестиційних компаній, а також банками-партнерами компанії. В зустрічі взяли участь віце-президент з фінансових та інвестиційних питань Василь Даниляк, віце-президент з комерційних питань Юрій Кучабський та голова правління компанії Назар Купибіда. Під час зустрічі відбулась презентація результатів діяльності за підсумками 1 півріччя 2010 року згідно до стандартів IFRS та оголошено плани розвитку компанії на 2010-2011 роки.

У наступні два роки Компанія планує вкласти у розвиток власної мережі автозаправних комплексів «ОККО» близько $300-350 млн, що при сьогоднішніх цінах достатньо для будівництва близько 200 АЗК. «З названої суми порядку $150 млн планується залучити в якості кредитних коштів для Концерну Галнафтогаз, решту – $150-200 млн за рахунок спільних підприємств (СП) Галнафтогазу з інвесторами. Це дозволить продовжити розвиток мережі АЗК «ОККО» у східних та південних регіонах України» - зазначив віце-президент з фінансових та інвестиційних питань Василь Даниляк.

Під час зустрічі з інвесторами голова правління Концерну Галнафтогаз Назар Купибіда також підтвердив наміри компанії розширити мережу «ОККО» до 500-550 АЗК, та збільшити кількість автозаправних комплексів до 330 АЗК ще до кінця 2010 року.

Поділитись