Ресурсозбереження
соціальні
проекти

Ми переконані, що відповідальний бізнес не повинен залишатися осторонь важливих для суспільства процесів. Окрім проектів з безпеки дорожнього руху наша компанія підтримує ініціативи, спрямовані на допомогу малозабезпеченим, охорону довкілля, безбар’єрність тощо.

збереженння
ресурсів

Екологічна політика компанії спрямована на мінімізацію викидів та інших видів забруднень повітря, води, землі; впровадження практик ощадного використання енергоносіїв та інших природних ресурсів; формування екологічної свідомості серед працівників, клієнтів, В2В-партнерів.

ЗБІР
ВТОРСИРОВИНИ

У компанії налагоджено збір матеріалів, які можуть бути використанні повторно чи відправлені на переробку. Збір вторсировини ведеться на автозаправних комплексах та складах компанії, а також в офісних приміщеннях. На 56 АЗК мережі ОККО встановлено контейнери для роздільного збору сміття.

Наприкінці 2018 року на 5 заправках компанії у Львові було встановлено відповідно промарковані контейнери, куди клієнти ОККО можуть привозити макулатуру, а всі кошти від її здачі буде перераховано на потреби дитячого реабілітаційного центру "Джерело".

чиста
енергія

Частину електроенергії для своїх потреб компанія отримує з відновлювальних джерел, а саме від сонячних міні-електростанцій. Три такі станції уже змонтовано на даху наших АЗК (2 об’єкти у Києві, 1 – у Чернівцях). Вироблена ними електроенергія може використовуватися для власних потреб або продаватися на енергоринок за "зеленим тарифом".

У 2019 році компанія змонтувала й найбільшу в Західній Україні фасадну сонячну електростанцію на 7-поверховій будівлі свого центрального офісу у Львові. До комплекту станції входить майже 1000 панелей загальною площею поверхні 1620 м2. Її потужність – до 200 тисяч кВт/годин на рік. Цього достатньо, щоб упродовж місяця повністю покривати потреби в електроенергії 10 стоквартирних будинків.

ЗАМІНА
РТУТНИХ ЛАМП

Упродовж 2016-2019 років компанія здійснювала заміну ртутних світильників на діодні у зовнішньому освітленні АЗК. Цей крок дав змогу на 60% зменшити споживання електроенергії на освітлення автозаправних комплексів. При цьому діодні лампи значно простіші в утилізації й безпечніші для навколишнього середовища.