За сприяння мережі «ОККО» і програми FISHKA укомплектовано 35 рюкзаків для парамедиків
02.12.2015

За сприяння мережі «ОККО» і програми FISHKA укомплектовано 35 рюкзаків для парамедиків

Мережа АЗК «ОККО» передала волонтерам першу партію засобів для невідкладної медичної допомоги, зібраних завдяки учасникам програми FISHKA. Ці засоби потрібні, щоб укомплектувати похідні рюкзаки для медиків, які сьогодні працюють на Сході України. Усього придбано медичної продукції на 70 тисяч гривень для комплектування 35 рюкзаків.

Ця допомога є частиною більш масштабної програми, яку мережа АЗК «ОККО» реалізує з жовтня 2014 року. В її рамках компанія уже придбала медичного обладнання й медикаментів більш як на 1,5 мільйона гривень для лікарень, госпіталів, волонтерських організацій. Серед тих, кому вдалося допомогти, - Військово-медичний клінічний центр Західного регіону (Львів), 66-й мобільний госпіталь, Перший добровольчий медичний шпиталь ім. Пирогова та інші.

«Допомагаючи медикам самі, ми вирішили дати можливість долучитися до доброї справи й учасникам програми FISHKA. Ми розуміємо, що інколи в людей бракує довіри чи часу, щоб шукати волонтерські організації. Завдяки нашій ініціативі стати доброчинцем можна за декілька кліків, - розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Олексій Яцюк. - Ми вдячні за небайдужість клієнтів у рамках цієї ініціативи».

Реалізацію благодійного проекту з комплектування рюкзаків для парамедиків мережа «ОККО» розпочала у жовтні спільно з Гуманітарною ініціативою Світового Конґресу Українців «Захист патріотів» та програмою лояльності FISHKA. Кожен учасник програми може використовувати накопичені бали для допомоги лікарям на Сході України (детальніше - тут).

Медикам, що працюють у польових умовах, дуже важливо мати обладнання й засоби, які б дозволили стабілізувати стан потерпілого, перш ніж його доправлять до лікарні. Саме такими засобами й наповнюються рюкзаки парамедиків. Зокрема, до комплекту входять кровоспинні затискачі, дихальні мішки, одноразові системи переливання інфузійних розчинів, скальпелі, ножиці, медичні ліхтарики, набори бинтів і пластирів тощо. Тож небайдужість клієнтів «ОККО» реально допомагає рятувати життя і здоров’я людям.

Поділитись